ESSEL_baner.jpg

Lesnícke HR

Klanicové nadstavby

Lesnícke navijaky a lanovky

Približovacia súprava

Manipulačné linky ESSEL

Oplenové plošiny

 

 

Reklama na portáli STROJE SLOVAKIA.
15.10.2009

Predajcom strojov poskytujeme novú modernú formu reklamy zabezpečujúcu vyššiu informovanosť zákazníkov a následne zvýšenie predaja strojov. Čím je charakteristická nová forma reklamy?


Internetový katalóg strojov a predajcov.
23.05.2010

STROJE SLOVAKIA - intenetový katalóg strojov a predajcov modernou formou prezentuje predajcov strojov a stroje, ktoré sa predávajú na Slovenskom trhu. S počtom 4000 prezentovaných strojov patrí k popredným internetovým katalógom strojov.


 

Spoločnosť Agrifarmi s.r.o. vznikla v marci 1994. Od roku 1996 sa spoločnosť zamerala na dovoz, predaj a servis profesionálnej lesnej, komunálnej a záhradnej techniky a ich doplnkov. Postupne sa firma stala výhradným dovozcom a zástupcom svetových výrobcov pre územie Slovenskej republiky a to takými známymi výrobcami, akými sú

fínsky
logo_page_farmi.jpg

český
logo_page_laski.jpg

alebo taliansky
logo_page_seppi.jpg

Hydraulické ruky

Hydraulické ruky - Katalóg strojov

Hydraulická ruka lesnícka
fotogaléria  |  viac informácií
Max. dosah 9,5 m Hmotnosť hydraulickéj ruky 2980 kg
Uhol natočenia 395 °
Hydraulická ruka lesnícka
fotogaléria  |  viac informácií
Hydraulická ruka lesnícka
fotogaléria  |  viac informácií
Max. zdvyh 445 kg Krútiaci moment natáčania 8,7 kN.m
Max. dosah 6,6 m
Všestranná ponuka modelov hydraulických rúk a náradia zaručuje hospodárne využitie v každej oblasti. Preukázali svoju produktivitu a spoľahlivosť v najrôznejších podmienkach použitia: na lesných vyvážacich súpravách, štiepkovačoch, pri cestnej doprave, v lesnom hospodárstve, pri stacionárnom uložení a pod. Máme dlhoročné skúsenosti v tomto priemyselnom odvetví.
fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 119/8 kNm Uhol natočenia 407 °
Max. dosah 8,7 m Krútiaci moment natáčania 26,4 kN.m
Nosnosť 8,7/1400; 6,0/2020 m/kg Hmotnosť hydraulickéj ruky 2480 kg
Hydraulická ruka ESSEL120Z sa zaraďuje medzi lesnícke žeriavy, typu Z (podľa tvaru zloženia HR). Svojou konštrukciou je predurčený na manipuláciu s drevnou hmotou v lese a drevoskladoch. Podľa druhu prídavných zariadení je tento typ možné použiť aj v iných priemyselných odvetviach na nakladanie a vykladanie kusového i sypkého materiálu, najmä na manipuláciu s kovovým odpadom.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 142 kNm Uhol natočenia 380 °
Max. dosah 9 m Krútiaci moment natáčania 33 kN.m
Nosnosť 9/1580; 6/2050 m/kg Hmotnosť hydraulickéj ruky 2490 kg
Hydraulická ruka ESSEL 140Z sa zaraďuje medzi lesnícke žeriavy, typu Z (podľa tvaru zloženia HR). Svojou konštrukciou je predurčený na manipuláciu s drevnou hmotou v lese a drevoskladoch. Podľa druhu prídavných zariadení je tento typ možné použiť aj v iných priemyselných odvetviach na nakladanie a vykladanie kusového i sypkého materiálu, najmä na manipuláciu s kovovým odpadom. Hydraulické prvky pre žeriav sú citlivé a spoľahlivé. K dispozícii je široký sortiment prídavných zariadení.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 183,6 kNm Uhol natočenia 380 °
Max. dosah 9 m Krútiaci moment natáčania 37,1 kN.m
Nosnosť 9,0/1950; 6,0/2950 m/kg Hmotnosť hydraulickéj ruky 2630 kg
Hydraulická žeriav ESSEL 180Z sa zaraďuje medzi lesnícke žeriavy, typu Z (podľa tvaru zloženia HR). Svojou konštrukciou je predurčený na manipuláciu s drevnou hmotou, hlavne v dĺžkach, v lese a drevoskladoch. Podľa druhu prídavných zariadení je tento typ možné použiť aj v iných priemyselných odvetviach na nakladanie a vykladanie kusového i sypkého materiálu. Hydraulické prvky pre žeriav sú citlivé a spoľahlivé. K dispozícii je široký sortiment prídavných zariadení. (K HR 180Z sú k dispozícii: otočné opleny, oplenový polopríves, oplenová plošina.
Podľa individuálnych potrieb zákazníka vytvoríme špeciálnu nadstavbu na nákladné vozidlo, náves, príves či iný prostriedok určený na používanie s HR, vrátane stabilných verzií HR.)
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 36,8 kNm Uhol natočenia 400 °
Max. dosah 6 m Krútiaci moment natáčania 10,3 kN.m
Nosnosť 6/645; 4,65/830 m/kg Hmotnosť hydraulickéj ruky 960 kg
Hydraulická ruka ESSEL 40Z sa zaraďuje medzi lesnícke žeriavy, typu Z (podľa tvaru zloženia HR). Svojou konštrukciou je predurčený na manipuláciu s drevnou hmotou v lese a drevoskladoch. Vzhľadom na svoju veľkosť je vhodná najmä na krátke drevo. Podľa druhu prídavných zariadení je tento typ možné použiť aj v iných priemyselných odvetviach na nakladanie a vykladanie kusového i sypkého materiálu, najmä na manipuláciu s biologickým odpadom v obciach.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 88 kNm Uhol natočenia 380 °
Max. dosah 7 m Krútiaci moment natáčania 15 kN.m
Nosnosť 7,00/1230; 5,65/1550 m/kg Hmotnosť hydraulickéj ruky 1830 kg
Hydraulický žeriav ESSEL 90Z je výložníkové zdvíhacie zariadenie s hydraulickým pohonom, ktoré sa zaraďuje medzi lesnícke žeriavy typu Z. Svojou konštrukciou je predurčený na manipuláciu s drevnou hmotou v lese a drevoskladoch. Podľa druhu prídavných zariadení je tento typ možné použiť aj v iných priemyselných odvetviach na nakladanie a vykladanie kusového i sypkého materiálu, najmä na manipuláciu s kovovým odpadom. Hydraulické prvky pre žeriav sú citlivé a spoľahlivé. K dispozícii je široký sortiment prídavných zariadení (príslušenstva).
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Zdvíhací moment 240 kNm Krútiaci moment natáčania 40 kN.m
Max. dosah 8,10 m Hmotnosť hydraulickéj ruky 2330 kg
Uhol natočenia 405 °
N sú robustné a spoľahlivé, používajú sa viac ako 3 desaťročia. Počas prepravy sú umiestnené na ložnej ploche. Sú to všestranné žeriavy pre nakladanie dlhých kmeňov.
fotogaléria  |  viac informácií
Stránka / 2

LKT.jpg

Aktuálne akcie

TMW_baner.jpgNosným programem společnosti TMW, a.s. v závodech Libáň a Lázně Bělohrad je výroba oplenových a plošinových přívěsů a návěsů. Nedílnou součástí ucelené nabídky těchto vozidel jsou dodávky kompletních odvozních souprav pro přepravu dřeva. Soupravy jsou kompletovány na automobilových podvozcích všech významných evropských značek, stejně tak jsou prováděny výběr a nabídka hydraulických jeřábů.

 

header