ESSEL_baner.jpg

Lesnícke HR

Klanicové nadstavby

Lesnícke navijaky a lanovky

Približovacia súprava

Manipulačné linky ESSEL

Oplenové plošiny

 

 

Reklama na portáli STROJE SLOVAKIA.
15.10.2009

Predajcom strojov poskytujeme novú modernú formu reklamy zabezpečujúcu vyššiu informovanosť zákazníkov a následne zvýšenie predaja strojov. Čím je charakteristická nová forma reklamy?


Internetový katalóg strojov a predajcov.
23.05.2010

STROJE SLOVAKIA - intenetový katalóg strojov a predajcov modernou formou prezentuje predajcov strojov a stroje, ktoré sa predávajú na Slovenskom trhu. S počtom 4000 prezentovaných strojov patrí k popredným internetovým katalógom strojov.


 

Spoločnosť Agrifarmi s.r.o. vznikla v marci 1994. Od roku 1996 sa spoločnosť zamerala na dovoz, predaj a servis profesionálnej lesnej, komunálnej a záhradnej techniky a ich doplnkov. Postupne sa firma stala výhradným dovozcom a zástupcom svetových výrobcov pre územie Slovenskej republiky a to takými známymi výrobcami, akými sú

fínsky
logo_page_farmi.jpg

český
logo_page_laski.jpg

alebo taliansky
logo_page_seppi.jpg

Štiepkovače

Štiepkovače - Katalóg strojov

Značka: JENSEN
Výkon stroja 12 m3/h Hmotnosť 500 kg
Max. priemer drevnej hmoty 130 mm
Agregácia na traktor na 3-bododový záves
Robustná konštrukcia štiepkovače
Vyhadzovací komín otočný o 360 °
fotogaléria  |  viac informácií
Motor Deutz F4L1011FL typ Hmotnosť 1910 kg
Výkonový rad 40 kW Počet nožov
Ak potrebujete vysoký výkon pre svoju prácu, dôverujte štiepkovaču BC1000XL spoločnosti Vermeer. Tento stroj obsahuje motor s výkonom 54 HP (40 kW), vstupný otvor o veľkosti 30 cm x 43 cm, patentovaný bezspojkový systém PTO a odpružený pryžovými torznými elementmi, ktoré zaisťujú maximálny pracovný výkon.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Motor CAT 3054 turbo  typ Hmotnosť 5053 kg
Výkonový rad 91 kW Počet nožov
BC1400tx – nový štiepkovač s pásovým podvozkom CAT 304, s voliteľnými oceľovými alebo gumovými pásmi, vyvíja nízky tlak na povrch terénu oproti ťahaným štiepkovačom. Flexibilný pásový podvozok umožňuje prístup do oblastí, kde ťahané štiepkovače nedokážu manévrovať v dôsledku nerovného terénu, stiesnených podmienok alebo lesného porastu. So schopnosťou spracovať drevo do priemeru 38 cm ponúka tento štiepkovač produktívne riešenie pre množstvo projektov.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Značka: Vermeer
Max. priemer drevnej hmoty 380 mm Hmotnosť 3 121 kg
Motor John Deere 4045H Tier  typ Počet nožov
Výkonový rad 93 kW
Štiepkovač je zariadenie s uplatnením v lesníctve, záhradníctve, údržbe krajiny, jednoducho všade tam, kde vzniká potreba ekonomickéko a efektívneho odstránenia, spracovania a využitia prebytočnej drevnej hmoty. Výsledným produktom je homogénna štiepka s použitím ako ekologické palivo, surovina pre papiernicky priemysel, surovina pre výrobu kompostu, či mulčovací materiál.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Motor John Deere PE4045T  typ Hmotnosť 3855 kg
Výkonový rad 126 kW Počet nožov
Štiepkovač BC1800xl je oproti svojmu predchodcovi BC1800A vybavený väčším bubnom a jeho zvýšenou krútiacou silou. BC 1800xl je vybavený silou potrebnou pre spracovanie drevného materiálu veľkých priemerov. Na výber sú dve možnosti motora John Deere– 115 hp (85 kW) a 170 hp (126 kW). Zabudovaný je štandardný škrtiaci ventil a systém zapojenia spojky. So štvorstranno rezaciou tyčou a novým typom bubna, ktorý zvyšuje rýchlosť štiepkovača o 10%, môže BC1800xl spracovať viac materiálu pri vyššej rýchlosti vyhadzovania štiepky.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Motor CAT 3126B typ Hmotnosť 6713 kg
Výkonový rad 149 kW
Štiepkovač Vermeer BC2000XL hravo zvládne štiepkovanie veľkých objemov organickej hmoty. Tri motory Caterpillar Tier II podľa výberu poskytujú tomuto bubnovému štiepkovaču dostatočný výkon k zvládnutiu najnáročnejších prác pri odstraňovaní vegetácie. Jedinečná konštrukcia výškového prispôsobenia vťahovacích valcov odpružených dvomi pružinami umožňuje spracovávať krivý a pokrútený materiál a guľatinu až do priemeru 51 cm. Hydraulická ruka sa ovláda dvomi joystikmi umiestnenými na chránenej riadiacej stanici, ktorá je výkyvná v uhle 45° pre lepšiu viditeľnosť a manipulačný priestor.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Značka: Vermeer
Výkonový rad 20 kW Počet nožov
Hmotnosť 850 kg
Znovu a znovu dokazuje masívny štiepkovač BC600XL spoločnosti Vermeer svoju povesť najlepšieho stroja vo svojej triede. Známy pre svoje jednoduché použitie a prenosnosť je kompaktný BC600XL s mnohými výbornými vlastnosťami na prvom mieste vývojovej línie. Tento diskový štiepkovač je vhodný pre hospodárske požičovne, mestské technické služby, firmy starajúce sa o krajinu, spoločnosti udržujúce mestskú zeleň a ostatných, ktorí chcú spoľahlivý štiepkovač schopný spracovať materiál až do priemeru 15 cm.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Značka: KESLA
Zdroj energie min-max 100-150 kW Počet nožov
Štěpkovač C645 má patentován několik vlastností, které vám zaručí kvalitu, trvanlivost a výkonnost.
Štepkovač leze vhodně a jednoduše upraviat dle přání zákazníka. Skládá se totiž z několika dílů: podvozek, nápravy, brzdy, konteiner 13m3, hydraulická ruka KESLA a ostatní nádstavby.
Za hodinu je schopen vyrobit 100 m3 štěpky přímo z lesa.
dotaz  |  fotogaléria  |  viac informácií
Výkon stroja 200 m3/h Motor John Deere 6125HF070 typ
Požadovaný výkon motora 410 kW Hmotnosť 8800 kg
Štěpkovač EC-6060 byl koncipován jako mobilní štěpkovač pro profesionální užití. Vstupní otvor s velikostí 60 x 60 cm a buben štěpkovače s průměrem 100 cm garantují velmi vysokou výrobní kapacitu jak pro zpracování kulatiny, tak pro zpracování těžebních zbytků v podobě větví.

Rychlost podávání materiálu je plynule nastavitelná; v kombinaci s různými velikostmi frakčních sít a delta nožů je dosažitelná téměř jakákoli velikost štěpky. Díky tomu má štěpkovač Dutch Dragon řady EC rozmanité možnosti použití.
fotogaléria  |  viac informácií
Štiepkovač EC-6445 vychádza z konštrukcie štiepkovača EC-9045. Hlavným rozdielom je menšia veľkosť vstupu (65 cm x 45 cm).
fotogaléria  |  viac informácií
Stránka / 7

LKT.jpg

Aktuálne akcie

TMW_baner.jpgNosným programem společnosti TMW, a.s. v závodech Libáň a Lázně Bělohrad je výroba oplenových a plošinových přívěsů a návěsů. Nedílnou součástí ucelené nabídky těchto vozidel jsou dodávky kompletních odvozních souprav pro přepravu dřeva. Soupravy jsou kompletovány na automobilových podvozcích všech významných evropských značek, stejně tak jsou prováděny výběr a nabídka hydraulických jeřábů.

 

header